Przejdź do treści

Bemer wspomaga regeneracje organizmu

Każdy ludzki organizm potrzebuje regeneracji. Podczas tego procesu ciało odtwarza uszkodzone bądź utracone komórki tkanek, a nawet narządów. Odnowa potrzebna jest szczególnie po przewlekłym stresie, intensywnym wysiłku fizycznym lub chorobie.

Regeneracja organizmu to także mikrokrążenie, w przypadku którego mamy do czynienia z wymianą wartości odżywczych, wymianą tlenową i odbiorem metabolitów odpadowych. Chcesz sprawdzić na własnej skórze, czym jest szybka regeneracja organizmu? Postaw na fizykoterapię naczyniową Bemer. Obecnie jest ona uważana za jedną z najlepszych metod przywracania mikrokrążenia.

Czym jest terapia Bemer?

Terapia Bemer, której nazwa pochodzi od skrótu niemieckich słów „Bio-Elektro-Magnetische-Energie-Regulation” i oznacza „bioenergomagnetyczną regulację energii” jest możliwa do przeprowadzania nawet w domowych warunkach. Jeśli zainteresowała Cię tego typu regeneracja organizmu, wypróbuj materac Bemer Pro. Zestaw obejmuje także zasilacz, panel sterujący ze zdalnym aplikatorem i firmowe gadżety, takie jak torba czy ręcznik.

Materac umożliwia regenerację organizmu podczas snu, ale także po wysiłku lub treningu. Bremer Pro znajduje zastosowanie w przypadku leczenia bezsenności, niskiego i wysokiego ciśnienia, osteoporozy, bądź zmian reumatycznych. Jest idealnym wsparciem leczenia astmy i migreny. Ponadto materac ma elegancki wygląd, dlatego jest doskonałym pomysłem na prezent.

Kiedy używać materaca do fizykoterapii?

Regeneracja organizmu odgrywa szczególną rolę w kwestii zdrowia. Pole magnetyczne, inaczej fizykoterapia, ma pozytywny wpływ na naczynioruchowość. Przyspiesza ją nawet o 27%. Największe efekty widać po powrotach żylnych, które osiągają poprawę nawet w 30%. Materac do fizykoterapii domowej to idealny wybór, jeśli potrzebna Ci regeneracja organizmu po treningu. Niezależnie od jego intensywności materac przyniesie ukojenie Twoim mięśniom i stawom. 

Na efekty nie trzeba długo czekać. Intensywna regeneracja organizmu jest zauważalna niemal natychmiast, a najlepsze efekty osiąga po miesiącu stosowania. Prawidłowe mikrokrążenie to podstawa zdrowia i dobrego funkcjonowania wszystkich organów. Regeneracja organizmu po wysiłku w przypadku terapii Bemer polega na zaopatrywaniu w tlen tkanki i narządy, a jednocześnie wydalaniu z organizmu produktów przemiany materii. Niezależnie od tego, jaki rodzaj dyscypliny sportowej uprawiasz lub z jakimi dolegliwościami zmagasz się każdego dnia, Bemer to doskonały wybór w kwestii szeroko pojętej regeneracji organizmu!

Sprawdź jak działa Fizykoterapia Naczyniowa BEMER®