Przejdź do treści

Fizykoterapia naczyniowa BEMER®

Fizykoterapia naczyniowa Bemer

Obecnie w medycynie fizykoterapia naczyniowa Bemer uważana jest nie tylko za jedną z najlepszych, ale przede wszystkim najskuteczniejszych metod przywracania mikrokrążenia w organizmie. Terapia Bemer jest w stanie pozytywnie stymulować do prawidłowej pracy nawet 100 000 km naczyń krwionośnych, znajdujących się w organizmie.

Jak przebiega terapia Bemer?

Urządzenie do przeprowadzania terapii Bemer nazywane jest tak od skrótu niemieckich słów „Bio-Elektro-Magnetische-Energie-Regulation i oznacza „bioenergomagnetyczną regulację energii. Dzięki wysyłanemu do tkanek sygnałowi elektromagnetycznemu, mięśnie mają możliwość szybszej regeneracji nawet po poważniejszych urazach. Lepsze ukrwienie tkanek pozwala też na szybsze gojenie się ran, blizn czy wszelkiej maści urazów o różnorodnym pochodzeniu.

W jaki sposób pomaga pole magnetyczne – fizykoterapia?


fizykoterapia – pozytywnie wpływa na naczynioruchowość, przyspieszając ją nawet o 27%. Tlen w organizmie jest lepiej wykorzystany – to aż 30% poprawa. Podobny wynik – o 29% poprawia się sposób podziału krwi w mikronaczynkach. Największe plusy widać jednak po powrotach żylnych – te poprawiają się znacznie po terapii Bemer. Podsumowując, ciało człowieka zaczyna lepiej funkcjonować, a także ułatwia wdrażanie innych metod leczenia, przyspiesza samoczynną regenerację organizmu. Co najlepsze, na wyniki wspomagającej fizykoterapię  terapii Bemer nie trzeba długo czekać. Powyższe efekty są widocznie już po miesiącu stosowania.

Bemer Pro – materac do elektrostymulacji w domowych warunkach

Jednym z chętniej wybieranych dzisiaj modeli jest Bemer Pro. Stosowany jest nie tylko w terapiach pola magnetycznego, fizykoterapii regenerującej, ale również w terapii antycellulitowej oraz odchudzającej. W zestawie tego rewelacyjnego urządzenia znajduje się materac, zasilacz, panel sterujący wraz ze zdalnym aplikatorem oraz firmowe gadżety, jak torba czy ręcznik.

Model Bemer Pro w fizykoterapii naczyniowej Bemer stosowany jest w przypadku leczenia m.in. bezsenności, niskiego i wysokiego ciśnienia, chronicznego zmęczenia, zaburzeń związanych z przemianą materii, osteoporozy i zmian reumatycznych, ale też wspomagająco przy leczeniu astmy i migreny. Jest to najnowsza i najbardziej nowoczesna wersja tego sprzętu, sprzedawana jako kompletny zestaw do fizykoterapii naczyniowej Bemer. Jego budowa jest bardziej ergonomiczna i elegancka. Bemer Pro został też wyposażony w duży, bardzo widoczny wyświetlacz, co odróżnia go od starszych wersji.

Innowacyjna terapia z Europy.

Fizykoterapia naczyniowa Bemer

Firma BEMER INT. AG z Liechtensteinu już kilka dekad wstecz zrozumiała znaczenie mikrokrążenia i od tej pory poświęca się badaniom i nieustannemu ulepszaniu skutecznej metody terapii. Fizykalna terapia naczyniowa BEMER® stymuluje określonym sygnałem elektromagnetycznym ograniczoną wazomotorykę (ruch własny naczyń), poprawiając w ten sposób mikrokrążenie. Terapia może więc skutecznie, pozytywnie wpływać na zdrowie i dobre samopoczucie.

Nieudowodniona naukowo, stosowana przez licznych użytkowników.

Od chwili założenia firma BEMER wnosi swój wkład w rozwój badań nad mikrokrążeniem. Wpływ fizykalnej terapii naczyniowej BEMER® na ograniczone mikrokrążenie nie został udowodniony naukowo. Pozytywne efekty tej terapii w organizmie ludzkim są odczuwane przez wielu użytkowników, którzy zdecydowali się na wybór Bemer – terapia ich zachwyciła.

Informacje o firmie BEMER Int. AG

Firma BEMER Int. AG została założona w 1998 roku i jest przedsiębiorstwem działającym na skalę międzynarodową w branży zdrowotnej. Przedsiębiorstwo z siedzibą w Triesen (Liechtenstein) jest twórcą  technologii i wynalazcą fizykalnej terapii naczyniowej BEMER®, produktu medycznego klasy IIa dopuszczonego do obrotu w UE (CE0483).

Kluczową kompetencją firmy jest rozwój rozwiązań high-tech do terapii fizykalnej zaburzeń mikrokrążenia. Urządzenia do terapii zostały stworzone z myślą o codziennym zastosowaniu.
BEMER Int. AG oferuje systemy przeznaczone dla sektora medycznego i weterynaryjnego.

ZOBACZ INTERAKTYWNĄ PREZENTACJĘ BEMER

 

Fizykalna terapia naczyniowa BEMER®