Przejdź do treści

Magnetoterapia Bemer – zalety i zastosowanie

Magnetoterapia Bemer to jedna z najlepszych i najskuteczniejszych metod przywracania mikrokrążenia w organizmie. Pozytywnie stymuluje naczynia krwionośne do prawidłowej pracy. Tego typu odnowa potrzebna jest wszystkim, zwłaszcza osobom po przewlekłym stresie, wysiłku fizycznym czy chorobie. Terapia Bemer to także szybsza możliwość regeneracji mięśni, nawet po bardzo poważnych urazach. Ponadto mowa tu również o lepszym ukrwieniu tkanek umożliwiającym szybsze gojenie się ran i blizn.

Terapia Bemer – zalety i zastosowanie

Terapia Bemer to skrót od „Bio-Elektro-Magnetische-Energie-Regulation” i oznacza bioenergomagnetyczną regulację energii, którą za pomocą specjalnych urządzeń można przeprowadzić w domowych warunkach. To pierwsza zaleta tego rozwiązania, gdyż swój organizm możesz zregenerować bez konieczności korzystania z drogich zabiegów w gabinetach odnowy biologicznej. Magnetoterapia Bemer to jednak jeszcze wiele innych atutów i możliwość zastosowania jej w przypadku wielu przypadłości, dolegliwości i chorób. 

Terapię Bemer warto przeprowadzić w przypadku osłabienia ogólnej sprawności fizycznej i psychicznej oraz w momencie osłabienia systemu immunologicznego. Osłabienie jest bowiem pierwszym krokiem do częstego zapadania na różnego rodzaju infekcje. Bemer to również znakomita profilaktyka. W zależności od tego, jakich tkanek dotyczą zmiany, może dojść do ograniczenia w funkcjonowaniu narządów i ich niewydolności. Magnetoterapia Bemer znajduje też zastosowanie, gdy masz obniżony próg podatności na wszelkie formy stresu, który jak wiadomo, wywiera negatywny wpływ na zdrowie fizyczne i psychiczne.

Magnetoterapia Bemer – jaka jest cena?

Profesjonalny sprzęt do magnetoterapii Bemer pozwala osiągnąć rezultaty, takie jak w przypadku leczenia w specjalistycznym gabinecie. Przywrócenie krążenia mikronaczyniowego wspiera dotlenienie całego organizmu, co przekłada się na skuteczną regenerację. Magnetoterapia Bemer znajduje zastosowanie w przypadku różnych schorzeń i zmian chorobowych, takich jak astma, nowotwory, cukrzyca, zwyrodnienia stawów oraz osteoporoza, czy też zmiany reumatyczne, złamania, głębokie rany, nadciśnienie lub zbyt niskie ciśnienie, zaburzenia związane z przemianą materii albo nawet stres i jego negatywne skutki. Jak skorzystać z terapii Bemer? Wypożycz sprzęt na minimum 30 dni, aby dostrzec efekty korzystania z urządzenia. W przypadku Bemer cena zależna jest od liczby dni, a nie wykonanych cykli, co jest bardzo korzystne, gdy sprzęt wypożycza rodzina.