Przejdź do treści

Zastosowanie urządzeń Centropix w terapii fizykalnej – poprawa krążenia

Stały rozwój technologii sprawia, iż komfort życia wielu ludzi na całym świecie nieustannie rośnie. Z pozoru wykonywanie codziennych aktywności, związanych z pracą, edukacją czy obowiązkami domowymi, staje się łatwiejsze. Niestety, w rzeczywistości liczne ułatwienia, które zapewniają urządzenia elektroniczne, mają swoją cenę. Według producenta Centropix i wielu innych autorytetów w zakresie zdrowia, korzystanie ze smartfonów, komputerów czy bezprzewodowej sieci WiFi znacząco wpływa na samopoczucie wszystkich czynnych i biernych użytkowników. W trosce o zachowanie dobrej kondycji ciała i umysłu, firma Centropix stworzyła urządzenia, mające na celu zminimalizować negatywny wpływ sprzętów elektronicznych na zdrowie ludzi i zwierząt.

 Choć do zadań prawie niemożliwych należy ciągłe unikanie miejsc ze szkodliwymi polami elektromagnetycznymi czy e-smogiem, nie warto wykazywać się bezczynnością i walczyć z niebezpieczeństwami. Idealnie sprawdzi się w tym przypadku wykorzystanie skutecznych urządzeń Centropix – Kloud, Bubble lub Kokona.

 Czym jest e-smog i jak wpływa na nasze zdrowie? Ten rodzaj zanieczyszczenia występuje we wszystkich obszarach, w których obecne są pola elektryczne, magnetyczne i elektromagnetyczne o różnej częstotliwości. E-smog może zakłócać naturalne procesy zachodzące w organizmie, przyczyniając się jednocześnie do przewlekłego poczucia zmęczenia i znużenia. Urządzenia Centropix zostały stworzone po to, by przeciwdziałać e-smogowi i przywracać ogólną harmonię użytkownikom.

 

Centropix – terapia fizykalna

 

Innowacyjne urządzenia renomowanej marki Centropix realizują założenia terapii fizykalnej, polegającej na stosowaniu do leczenia pacjentów różnego rodzaju bodźców, m.in. prądu elektrycznego, fal ultradźwiękowych, nadwyżki elektromagnetycznej czy podczerwieni. Urządzenia Centropix oparte są na przełomowych technologiach, ułatwiających ochronę, regenerację i wzmocnienie organizmu. Korzystanie z Centropix Kloud, Bubble czy Kokona pozwoli zrelaksować się, osiągnąć równowagę ciała, umysłu i duszy, zwiększyć ilość energii, przyśpieszyć regenerację organizmu oraz polepszyć kondycję. To jedynie niewielka część potencjału, jaki kryje się w urządzeniach.

Centropix ma na celu inspirować i wzmacniać świadomość ludzi, czym jest e-smog, jak wpływa na ogólne samopoczucie oraz w jaki sposób można z nim walczyć. Firma Centropix wykorzystuje innowacyjne technologie, by promować zdrowy tryb życia. W naszej ofercie dostępne są trzy urządzenia – Kloud, Bubble i Kokon. Centropix Kloud to przenośny, luksusowy domowy system aktywacji molekularnej, który umożliwia zrelaksowanie się, regenerację i osiągnięcie balansu. Bubble to miniaturowe, aktywne urządzenie neutralizujące szkodliwe częstotliwości. Za sprawą kompaktowego rozmiaru, można zawsze mieć je przy sobie. Kokon odpowiada natomiast za neutralizowanie e-smogu w domu oraz jego okolicy. Zachęcamy kontaktu, by poznać szczegółową specyfikację i korzyści, płynące z użytkowania urządzeń Centropix. Służymy pomocą!