Przejdź do treści

Wypożyczalnia Bemer - Aparaty do Fizykoterapii Naczyniowej

Bemer Pro

Wysokie koszty zakupu aparatu do fizykoterapii sprawiają, że ta doskonała, nowoczesna metoda wspomagająca naturalne procesy regeneracyjne organizmu oraz samego leczenia farmakologicznego czy fizykoterapii, nie jest dostępna dla każdego. Mając to na uwadze, wychodzimy naprzeciw pacjentom, dla których skorzystanie z zestawu Bemer może przynieść faktyczną ulgę w chorobie.

Poza sprzedażą najlepszej klasy aparatów Bemer Pro, wypożyczalnia Bemer daje szansę wypróbowania tej znakomitej metody oraz samej aparatury w domowym zaciszu.

Dlaczego warto wypróbować zestaw Bemer?

W wypożyczalni Bemer dostępne są wszystkie najlepsze aparaty do fizykoterapii, jakie obecnie można znaleźć na rynku. Wśród nich wymienia się przede wszystkim model Bemer Pro – wszystkie one dostępne są do użytku domowego.

Profesjonalny sprzęt zapewnia osiągnięcie rezultatów takich jak przy leczeniu w specjalistycznym gabinecie. Najnowocześniejsza wersja aparatu od renomowanego producenta, czyli Bemer Pro, wykorzystywana jest powszechnie w przywracaniu krążenia mikronaczyniowego, mającego bezpośredni wpływ na lepsze dotlenienie organizmu, zwiększenie szybkości krążenia krwi, które przekłada się na szybszą i skuteczniejszą regenerację. Aparaty do fizykoterapii mają zastosowanie w leczeniu szeregu różnorodnych zmian chorobowych i schorzeń, takich jak: astma, nowotwory, cukrzyca, zwyrodnienia stawów oraz osteoporoza czy zmiany reumatyczne, złamania, głębokie rany, nadciśnienie czy niskie ciśnienie, zaburzenia związane z przemianą materii lub nawet stres i jego negatywne skutki.

W ofercie posiadamy również sprzęt przeznaczony do stosowania w weterynarii – derkę dla koni Bemer Horse, działającą na zwierzęta w sposób analogiczny do ludzkiego organizmu. To doskonały sposób na wspomaganie leczenia sportowych koni po wyczerpujących wyścigach lub po doznanych kontuzjach.

Jak działa wypożyczalnia Bemer?

Z naszej wypożyczalni Bemer można dostać sprzęt na minimum 30 dni – pierwsze dostrzegalne i odczuwane efekty korzystania z Bemer Pro będą widocznie właśnie po tym czasie. Zestaw Bemer można wypożyczyć z zastosowaniem dla całej rodziny – cena nie zależy od ilości wykonanych cykli, a jedynie od ilości dni, na jakie zostaje wypożyczony. Cena wypożyczenia ustalana jest zwykle indywidualnie, ze względu na czas terapii, jaka jest niezbędna.

Dlaczego nasza wypożyczalnia Bemer?

Jako jeden z nielicznych w Polsce punktów dystrybucyjnych aparatów do fizykoterapii Bemer Pro, dysponujemy sprzętem najlepszej klasy. W wypożyczalni Bemer nasi Klienci znajdują zawsze w pełni sprawny i regularnie serwisowany sprzęt, gwarantujący pierwsze efekty stosowania terapii już po 30 dniach od jej rozpoczęcia. Oferujemy profesjonalne wsparcie oraz dokładne instrukcje dotyczące sposobu użytkowania.

 

Bemer Partner Wypożyczalnia Aparatów Bemer
Bemer Polska Zestawów Terapeutycznych Bemer